İş İlanı Ver

  • + Neden Bizdeisvar.com İş İlanı Vermeliyim?

    Bilgi, deneyim ve birikimlerimizi sizinle paylaşarak, ilan metinlerinizi sizinle beraber oluştururuz. İlan metinlerinizi doğru adaylara gösterimlerini sağlayarak kalifiye personeli kısa sürede bulmanızı sağlarız. Hiçbir ücret talep etmeden güncelleme desteği sunarız. Sizi dinleriz.

  • + Kelime kısıtlaması ve gün süresi nedir?

    Kelime kısıtlaması yok! İstediğiniz metni istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Standart süremiz 10 ve 30 gündür. 10 gün dememizdeki sebep ise bir işletmelerimiz 10 günden daha kısa bir sürede bizdeisvar.com vasıtası ile personel bulabiliyor. Bizdeisvar.com ailesi olarak verimliliğinizin olmaması durumunda gün ve güncelleme desteğini TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak gerçekleştiriyoruz.

  • + Firma Girişi Gelen CV'leri görebiliyor muyum?

    Bizdeisvar.com’da firma girişi seçeneği bulunmamaktadır. Gün içerisinde onca işinizin arasında birde gereksiz cvler ile uğraşmanızı, aktif veya güncel olmayan cvler ile vakit kaybetmenizi istemeyiz. İletişim numaralarınızı açık olarak yayınlayarak aradığınız personel ile iletişim kurmanızı sağlarız. Gelen çağrıda personelin, ikna kabiliyetini, diksiyonunu ve birçok temel özelliğini anlayabilir ve işletmeniz için uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.